بلاگ

10 ترفند لباس پوشیدن برای قدبلند به نظر رسیدن

10 ترفند لباس پوشیدن برای قدبلند به نظر رسیدن

 

اگر قدتان کوتاه است ما نکاتی را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید قدتان را بلندتر نشان دهید

.

1.ست کردن قد شلوار با کفش کتانی یا چکمه کوتاه

منظور ما این است که از پوشیدن شلوار بلند اجتناب کنید. این کار نه‌تنها باعث می‌شود که شلوارتان کثیف نشود بلکه ست کردن آن با کفش کتانی یا چکمه کوتاه باعث می‌شود که قد شما چند سانتی‌متر بلندتر به نظر برسد.

 

2.شلوار جین راسته نپوشید

 

لازم نیست همیشه شلوار جین راسته بپوشید. در حال حاضر، یکی از بهترین ترندها شلوار جین دمپا گشاد چاک‌دار است زیرا این شلوارها کاملا دمپا گشاد نیستند و می‌توان آن را با کفش‌های مختلف مثل کفش‌های نوک‌تیز یا بوت پوشید. اگر می‌خواهید شلوار بلندی بپوشید لازم است خیاط بتواند استایل شما را کوتاه‌تر کرده و جزئیات چاک شلوار را بدون اینکه بر نیمرخ آن تاثیر بگذارد گسترش دهد.

 

3.راه‌راه‌های عمودی بهترین دوست شما هستند

 

لباس‌هایی با راه‌راه عمودی برای شما مزایای زیادی دارند. خطوط عمودی به شما کمک می‌کنند قدبلندتر به نظر برسید. می‌توانید مانتوی راه‌راه بپوشید یا شلواری را انتخاب کنید که کناره‌های آن خط عمودی داشته باشد.

 

4.تاپ کوتاه را انتخاب کنید

 

تاپ کوتاه برای خانم‌هایی که قد کوتاه دارند بسیار مناسب است؛ تاپ‌هایی را انتخاب کنید که پایین‌تر از استخوان لگن قرار نمی‌گیرند. این امر باعث می‌شود که بالاتنه و پایین‌تنه شما با هم متناسب شوند

.

 

5.لباس‌های گشاد را کنار بگذارید

 

لباس‌های گشاد جذابیتی برای استایل شما به همراه ندارند و می‌توانند سن شما را نیز بالا ببرند. مهم است بدانید چه ترندها و لباس‌هایی برای قد شما مناسب هستند. متاسفانه لباس‌های گشاد شما را در خود می‌بلعند و بنابراین، می‌توانند سطح ظاهر شما را پایین بیاورند. به‌جای این لباس‌ها می‌توانید لباس‌های کمر باریک را انتخاب کنید.

 

6.آستین‌های خود را تا بزنید

 

اگر آستین لباس پایین‌تر از مچ دستتان باشد ممکن است به‌محض اینکه از خانه بیرون می‌آیید شلخته به نظر برسید. راه‌حل آسان این است که آستین‌های خود را کمی تا بزنید. این امر باعث می‌شود که دستان شما بلندتر به نظر برسند و بنابراین، چند سانتی‌متر به قد شما اضافه شود.

 

7.دور کمر خود را با کمربند ببندید

 

توجه به باریک‌ترین قسمت از بدنتان باعث می‌شود هر لباسی که می‌پوشید این‌گونه به نظر برسد که خیاط آن را مخصوص به شما دوخته است. چه کت اسپرت پوشیده باشید چه پیراهن و چه یک بلوز می‌توانید کمربند را به آن اضافه کنید و ببینید این کار چقدر ظاهر شما را جذاب‌تر می‌کند.

 

8.لباس‌های کوتاه را به امضای خود تبدیل کنید

 

 

 

هر لباسی که هفت سانتی‌متر یا بیشتر از هفت سانتی‌متر بالای زانوهای شما باشد در بلندقدتر نشان دادن شما معجزه می‌کند. می‌توانید لباس خود را با چکمه‌های بلند تا زانو ست کنید و همچنان از مزایای لباس کوتاه بهره‌مند شوید. فقط به یاد داشته باشید که چکمه‌ای که تا مچ پاست را هرگز با لباس کوتاه ست نکنید

.

 

9.لباس سرهمی بپوشید

 

ما بر پوشیدن لباس سرهمی به‌شدت تاکید می‌کنیم. شما از پوشیدن لباس سرهمی هرگز پشیمان نمی‌شوید. نه‌تنها پوشیدن این لباس‌ها بسیار آسان است بلکه می‌توانند ظاهر شما را فوق‌العاده نشان دهند. این لباس‌ها بسیار جذاب هستند و دوختن آن‌ها نیز آسان است. همچنین بهتر است لباس سرهمی‌ای که انتخاب می‌کنید تک‌رنگ باشد

.

 

10.لباس‌های یقه مربعی را فراموش کنید و لباس یقه‌هفت را انتخاب کنید

 

همان‌طور که احتمالا تا الان متوجه شده‌اید لباسی که باعث شود چشم‌ها بر روی بدن شما عمودی حرکت کنند از همه جذاب‌ترند اما لباس‌هایی با خطوط تیز مثل یقه مربعی اغلب برعکس این کار را انجام می‌دهند. درواقع، این لباس‌ها باعث می‌شوند که تنه شما کوتاه‌تر نشان داده شود. بنابراین، به‌جای این لباس‌ها، لباس‌هایی با یقه‌هفت یا یقه‌قایقی را انتخاب کنید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.